Новини департаменту

Визначено переможців XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Tapaca Шевченка

29 БЕР 2024

Image

 

Визначено переможців XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Tapaca Шевченка (Наказ МОН №398 від 26.03.2024).

Переможці серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти:

ДИПЛОМ II СТУПЕНЯ

  •  Paкyc Діана Романівна – Стрийська гімназія №4 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області;
  •  Діжак Анна Мар’янівна – Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Сокальський ліцей № 1 імені Олега Романіва Сокальської міської ради Львівської області;
  •  Мішина Марія Василівна – Ліцей «Сихівський» Львівської міської ради.


ДИПЛОМ III СТУПЕНЯ

  •  Боруцька Марія Богданівна – Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів с. Березівка, Львівська область;
  •  Чудійович Вероніка Василівна – Навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа-гімназія» імені Маркіяна Шашкевича села Дуліби Грабовецько-Дулібівської сільської ради Стрийського району Львівської області;
  •  Сенько Вікторія Василівна – Ліцей № 2 Львівської міської ради;
  •  Бабинець Вікторія Сергіївна – Опорний заклад загальної середньої освіти І-III ступенів м. Хирів Хирівської міської ради Самбірського району Львівської області;
  •  Шендюх Зоряна Ярославівна – Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів «Рава-Руський ліцей» Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області;
  •  Сидор Маркіян Ігорович – Ліцей імені Василя Симоненка Львівської міської ради;
  •  Горська Анна Павлівна – Червоноградський ліцей Червоноградської міської ради Львівської області.


 Переможці серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти:

ДИПЛОМ II СТУПЕНЯ

  •  Маркевич Вікторія Володимирівна – Вище професійне училище N 19 м. Дрогобича Львівська область;
  •  Турчиняк Павло Юрійович – Олеський професійний ліцей, Львівська область.


 Переможці серед студентів закладів фахової передвищої освіти (гуманітарний профіль):

ДИПЛОМ II СТУПЕНЯ

  •  Драгуняк Богдана Сергіївна – Комунальний заклад Львівської обласної ради «Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича»;
  •  Мацуй Ярина Віталіївна – Комунальний заклад Львівської міської ради Львівський музичний фаховий коледж імені С.П. Людкевича, Львівська область.


ДИПЛОМ III СТУПЕНЯ

  •  Дудик Анастасія Степанівна – Комунальний заклад Львівської обласної ради «Самбірський фаховий педагогічний коледж імені Івана Филипчака».


 Переможці серед студентів закладів фахової передвищої освіти (негуманітарний профіль):

ДИПЛОМ III СТУПЕНЯ

  •  Грицик Зоряна Ярославівна – Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж, Львівська область;
  •  Корпало Софія Романівна – Комунальний заклад вищої освіти Львівської обласної ради «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського».


 Переможці серед студентів закладів вищої освіти (університети та академії, гуманітарний профіль):

ДИПЛОМ I СТУПЕНЯ

  •  Баженова Юлія Євгенівна – Львівський національний університет імені Івана Франка.


ДИПЛОМ II СТУПЕНЯ

  •  Козяр Вікторія Володимирівна – Львівський національний університет імені Івана Франка;
  •  Шумлянська Дарина Володимирівна – Львівський національний університет імені Івана Франка.


 Переможці серед студентів закладів вищої освіти (університети та академії, негуманітарний профіль):

ДИПЛОМ IІ СТУПЕНЯ

  •  Волинець Вікторія Юріївна – Львівський національний університет імені Івана Франка.


ДИПЛОМ IІІ СТУПЕНЯ

  •  Деберна Олена Богданівна – Львівський національний університет природокористування.


 Переможці серед курсантів закладів вищої освіти:

ДИПЛОМ IІІ СТУПЕНЯ

  •  Шевченко Софія Сергіївна – Львівський державний університет внутрішніх справ.


Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших успіхів!

ПРИЄДНАНІ ФАЙЛИ
1 Nakaz_MON.PDF

Освіта, Львівщина, Департамент, портал

Інші інституції

Image Image Image Image Image Image Image Image Image