Новини департаменту

Відбулося нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

01 КВІ 2024

Image

 

Відбулося нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Конкурс присвячений національно-визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність та проводиться з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Мета конкурсу – активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді, підтримка творчої праці вчителів, керівників студій.

Конкурс проходив у двох номінаціях: «Література» та «Історія України і державотворення».

На конкурс подано 24 роботи учнів закладів загальної середньої освіти та позашкільних навчальних закладів.

З вітальним словом до переможців та їхніх наставників звернулися Олена Урдей, заступник директора департаменту освіти і  науки Львівської обласної військової адміністрації; Павло Хобзей, директор КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут  післядипломної педагогічної освіти»; Наталія Пастушенко, заступник директора ЛОІППО; Ігор Танчин, заступник директора ЛОІППО. Модератор заходу – Леся Гриза, завідувачка кабінету координаційно-методичної діяльності.

Переможці конкурсу нагороджені дипломами та подарунками, а їх наставники – грамотами департаменту освіти та науки ЛОВА.

Вітаємо переможців!   

У номінації «Література» (проза і поезія): 

  • Бєлов  Владислав  учень 9 класу Шоломинської гімназії Давидівської сільської ради Львівського району за есе «Історія боротьби, самовідданості, жертовності та невимовного болю»;
  • Зубко Дмитро  учень 9 класу гімназії № 5 Червоноградської міської ради за баладу «Привид Києва»;
  • Полуліх Юлія  учениця 10-Б класу Оброшинського закладу загальної середньої освіти I-ІІІ ступенів імені Лева Шанковського Оброшинської сільської ради Львівського району за поезію «Чорні хмари небо вкрили»;
  • Петрик Анастасія  учениця 8-В класу Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради за поезію «Моливсь солдат під свист лихої смерті»;
  • Півень Олена  учениця 7 класу гімназії № 3 Червоноградської міської ради за оповідання «Щоденник азовця».

 

У номінації «Історія України і державотворення»:

  • Копись Максим  учень 9 класу Бориславського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №8 Бориславської міської ради за роботу «Життя присвячене Україні»; 
  • Лагуш Анастасія  учениця 10 класу Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради за роботу «Український визвольний рух середини ХХ століття крізь призму боротьби сотенного УПА Мирослава Симчича»;   
  • Матолінець Соломія  учениця 11 класу Жвирківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської міської ради, слухачка Комунального закладу «Сокальська Мала академія наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського» Сокальської міської ради за роботу «Василь Василяшко «Перемога»: командир – легенда УПА»;
  • Ткачук Олеся  учениця 11-А класу закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сокальського ліцею №3 Сокальської міської ради за роботу «Мої пращури в ОУН-УПА. Родина Володимира Кука»;
  • Федан Олексій  учень 9 класу гімназії № 3 Червоноградської міської ради за роботу «Невідомий Іван Липа – справжній українець».

 

Вітаємо педагогічних працівників, які підготували учнів-переможців конкурсу:

Бавмкетнера Мирослава Васильовича  учителя історії Бориславського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  №8 Бориславської міської ради;

Гриник Лілію Миколаївну  методиста Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради;

Данилко Зоряну Ярославівну  спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради Львівського району;

Деменчук Оксану Радиславівну  учителя української мови і літератури Шоломинської гімназії Давидівської сільської ради Львівського району;

Дмитрик Людмилу Ігорівну  учителя української мови і літератури, директора Оброшинського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів імені Лева Шанковського Оброшинської сільської ради Львівського району;

Криштоф Наталію Ярославівну – учителя історії закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сокальського ліцею №3 Сокальської міської ради;

Курило Віру Богданівну   учителя української мови і літератури гімназії № 5 Червоноградської міської ради;

Мусій Світлану Степанівну  учителя історії, директора  Комунального закладу «Сокальська Мала академія наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського» Сокальської міської ради; 

Мигаль Мирославу Михайлівну  учителя української мови і літератури гімназії № 3 Червоноградської міської ради;

Розлуцьку Анну Геннадіївну  учителя української мови і літератури Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради;

Смеречанську  Оксану Вікентіївну  учителя історії гімназії №3 Червоноградської міської ради. 

Освіта, Львівщина, Департамент, портал

Інші інституції

Image Image Image Image Image Image Image Image Image